English

Nicole Kidman dhe jeta e saj me Tom Cruise dhe tani

Ata ishin cilësuar si çift më i përsosur në botë - deri sa Tom Cruise tronditi botën, dhe gruan e tij, duke i thënë se ai nuk mund të rrinte më me të.
Tani, 11 vjet më vonë, Nicole Kidman ka reflektuar lidhur me situatën dhe momentin e atëhershëm kur ajo dëgjoi vendimin e Tom.

'Mendova se jeta jonë së bashku ishte e përkryer ", ka thënë aktorja për revistën DuJour, duke pranuar se ajo ishte verbuar nga vendimi i aktorit për t'i dhënë fund bashkimit të tyre 10 vjeçar.
"Ndarja më mori një kohë të madhe për t'u shëruar mori mua një kohë shumë të gjatë për të shëruar. Kjo ishte një goditje për trupin dhe mendjen time. "

Aktorja australiane pretendon se çifti kishte një martesë të lumtur.
"Ne ishim të dy si një flluskë. Ne u bëmë shumë të varur nga njëri-tjetri. "

Nicole, e cila tani është martuar për fat të mirë me yllin Urban Keith, u martua me superstari e Hollivudit kur ajo ishte vetëm 23.
"Unë u rimëkëmba me Tom," thotë ajo tani. "Unë do të kisha shkuar deri në skajet e tokës për të .... Unë u godita plotësisht - Isha e zhytur e tëra në dashuri me të".
Por 45-vjeçarja pranon: "Unë ishta aq impulsive sa dhe naive."

Nicole thotë se jeta e saj tani, është më e lumtur se kurrë.
"Unë jam e lumtur sa kurrë më parë kam qenë" thotë ajo për DuJour.
"Dy bijat e mia janë me mua, Sunday Rose 4, dhe Faith Margaret 2 vjeç.
"Nëna ime është gati për të fluturuar nga Australia për te unë që të kujdeset për mbesat. Pastaj Keith do të mbërrijë ... Familja ime është me mua. Familja ime."

Dhe Nicole thotë se ata kalojnë kohë së bashku sa më shumë që të munden.
"Jeta ime ndryshoi. Ai është njeri i mrekullueshëm, njeri i dashur dhe ai më bën të ndjehem e sigurt. Ne kurrë nuk do duam të ndahemi."

Dyshja ka ndërtuar një familje së bashku. Nicole, e cila adaptoi fëmijët Bella dhe Connor me Tom, i quajti një 'përvojë shëruese'.

"Ne kemi një jetë të mrekullueshme në shtëpi," tha ajo. "Ka gjithmonë muzikë. Keith luan kitarë, piano dhe bateri.
"Ai është gjithmonë në kompozim të muzikës.
"Është bukur kur ju keni një fëmijë që mbledh shkopinjtë e daulles dhe luan, i veshur me krahë engjëlli."

KOMENTE