English

Adelina Ismajli publikon planin e dasmës

Adelina Ismajli, më në fund ka bërë të njohur për publikun dhe planin e saj të dasmës me të dashurin e saj njëkohësisht dhe menaxherin e saj Vali.

Ajo shprehet se për herë të parë në jetën e saj ndihet tepër e dashuruar, madje në çdo qelizë të trupit të saj dhe se i dashuri i saj k andikuar në jetën e saj pozitivisht.

Këngëtarja së shpejti do hedhë në treg dhe albumin e saj të ri.

KOMENTE