Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Rihanna harron pantallonat në shtëpi
English

Rihanna "harron" pantallonat në shtëpi

Ajo nuk shquhet për mbulim të trupit të saj, por këtë herë Rihanna ka marrë dashurinë për sa më pak veshje gjatë turneut të saj të madh botëror "777".

Ajo si duket i ka "lënë në shtëpi" pantallonat për t'u paraqitur në skenën e madhe në Paris.

Me një bluzë të shkurtër dhe me një palë çizme të gjata mbi gju ajo dukej qartë se ishte vetëm me të brendshme sporti.

Rihanna ka nisur në turne botëror, dhe ajo tashmë ka qënë e suksesshme në ditët e para të saj, Stokholm, Berlin dhe tashmë në Paris.

KOMENTE