Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Rita Ora: 3 gjëra dua nga një mashkull
English

Rita Ora: 3 gjëra dua nga një mashkull

Deri tani ajo nuk e kishte pranuar madje as lidhjen e saj me djalin e familjes Kardashian, por titujt kryesorë të faqeve rreth jetës së artistëve kanë folur për ndarjen dhe arsyet që Rita Ora ka treguar mbi ndarjen nga Rob Kardashian.

Ajo shkruan në Twitter se oraret e gjata të punës së tyre larg njëri tjetrit kanë sjellë ndarjen e tyre edhe pse pohon se ata janë miq të mirë.

Ajo ka shpjeguar se në këtë moshë që është ajo nuk ka patur asgjë me të vërtetë që ajo ta quajë dashuri.
"Të gjitha kanë qënë thjesht tërheqje për shkak të moshës, por ajo çka unë dua nga një mashkull është: të më bëjë të qesh, të më thotë je e bukur sa herë ai të mundet dhe të jetë atje për mua".

Gjithashtu ajo ka folur dhe me shëndetin e saj që nuk ndalet para ëmbëlsirave dhe si çdo vajzë e re kujdeset për trupin e saj duke bërë ushtrime dhe pak dieta.

KOMENTE