Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Aksident me pasojë vdekjen në kthesën e Patosit
English

Aksident me pasojë vdekjen në kthesën e Patosit

Mëngjesin e sotëm një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në kthesën e Patosit, ku një fugon me targa FR 6864 C ka përplasur një biçikletë, dhe si pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme drejtuesi i biçikletës.

N.Samatica, 60 vjeç, është emri i viktimës ndërkohë policia ka bërë të mundur dhe ndalimin e drejtuesit të furgonit Marjus Shehaj.

Ndërkohë hetimet për zbardhjen e ngjarjes kanë nisur menjëherë nga policia e Fierit.

KOMENTE