English

Kim Kardashian shtatzënë me Kanye West

Kim Kardashian, ka marrë një ofertë prej 250 mijë dollarësh për të qenë pjesë e një faqe interneti për shtatzëninë.

Bukuroshja që po pret fëmiun e saj të parë me Kanye West është kontaktuar nga David Dginguerian, një producent amerikan, që po punon për të krijuar një ueb faqe me emër MyPregnancy.com.

Në një letër të siguruar nga RadarOnline, David i kishte thënë Kimit se do të ndante me të përgjysmë fitimin mujor prej 100 mijë dollarësh dhe se ajo do të përfitonte 250 mijë dollarë vetëm nëse do të nënshkruante projektin.

Është e paqartë nëse Kim do të nënshkruajë kontratën për shkak se Kim dhe Kanye tashmë kanë marrëveshje me E! Entertainment për një shfaqje televizive ku do të tregojnë për peripecitë e tyre prindërore.

KOMENTE