English

Rita Ora, akuzohet se ka fjetur me Jay-Z

Rita Ora pas akuzave për mashtrim nga i ish i dashuri i saj Rob Kardashian, këtë herë përsëri ka dalë në mbrojtje të vetes përmes përgjigjes në Twitter, pasi këngëtarja Geordie Shore, e ka akuzuar atë se ka fjetur me Jay-Z.

Shore ka shkruar se ajo ka qenë për pushime në Dubai dhe se ka fjetur edhe me 20 burra të tjerë.

Ndërkohë Beyonce ka mohuar pretendimet të cilat nuk qëndrojnë aspak për burrin e saj.

Pretendimet nga Shore, nuk janë të parat që Rita Ora përballet me to.

KOMENTE