English

Kate Upton edhe një aktore e suksesshme

Kate Upton tashmë jo vetëm si modele e linjës së veshjeve sportive, por dhe një aktore filmi.

20 vjeçarja ka paraqitur për revistën "V" një seri skenash nga filmi i saj që së shpejti do të jetë në publik.

Roli i saj paraqet një shtëpiake të viteve ''60, por ajo vjen tepër e ndjeshme dhe me një bukuri adhuruese për këdo që po punon me të gjatë xhirimeve.

Ajo u rendit në vendin e tretë pas Jennifer Lawrence dhe Mila Kunis në AskMen.com në sondazhin e javës së kaluar me temë gratë më të dëshirueshme për 2012.

Ndërkohë, modelja gjithashtu bëri debutimin e saj në kopertinën e Vogue britanike në janar 2013 me redaktor Alexandra Shulman e cila ka pranuar se ajo ishte e mahnitshme të kishte Upton në kopertinën e vitit të ri.
Ajo tha: "Është shumë e rrallë për një vajzë, për të lëvizur nga një zonë e biznesit te një tjtër, kryesisht për shkak të faktit se modelet e modës janë pothuajse pa kthesa".

KOMENTE