Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Galatasaray - Ahlen. Qentë sulmojnë fushën gjatë ndeshjes (VIDEO)
English

Galatasaray - Ahlen. Qentë "sulmojnë" fushën gjatë ndeshjes (VIDEO)

Gjatë ndeshjes miqësore ndërmjet Galatasaray dhe Ahlen të Gjermanisë, dy qen që mbanin në gojë një qese plastike kanë zbarkuar në fushë.

Ata kanë qenë me fat pasi kanë marrë disa përkëdhelje nga lojtarët para se të nxirreshin jashtë nga fusha prej zyrtarëve të futbollit.

1609

KOMENTE