Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Lionel Messi, mund t'i bashkohet Bayerni-t për 250 milionë euro
English

Lionel Messi, mund t'i bashkohet Bayerni-t për 250 milionë euro

Akoma nuk dihet saktësisht, nëse është një thashethem me kripë apo jo, rreth kalimit të Messit me ekipin gjerman.

Lionel Messi, mund t′i bashkohet Pep Guardioles, te Bayerni, për një shifër të pabesushme, 250 milionë euro, aq sa është klauzola e argjentinasit, raporton sajti spanjoll, "Fichajes.net".

Besohet se sponsorët e rekordmenëve gjerman, Audi dhe Addidas, do ta paguajnë klauzolen e lojtarit, pasi në rast transferimit të "pleshtit" në "Allianz Arena", paratë do të fitoheshin nga marketingu.
E sigurt është se gjiganti gjerman nuk i ka problem paratë kur bëhet fjala për një lojtar të tillë.

KOMENTE