Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Peshkaqen tjetër kapet në Vlorë
English

Peshkaqen tjetër kapet në Vlorë

Kjo nuk është hera e parë për peshkarexhën "Pavarësia" në Vlorë, e cila edhe sot ka kapur në ujrat e Detit Jon një peshkaqen 4 metra të gjatë me një peshë prej 150 kg.

Peshkaqeni ëshë kapur disa metra larg ishullit të Sazanit.

Peshkaqenë të këtyre përmasave dhe të këtij lloji, konsiderohen mjaft të rrezikshëm dhe sipas peshkatarëve, nuk është kapur asnjëherë më parë në bregdetin tonë.

KOMENTE