English

Afërdita Dreshaj -Leonardo DiCaprio. A ka një lidhje midis tyre?

'Daily Mail' thotë se fanset e Leonado DiCaprio mund të qetësohen, pasi Afërdita Dreshaj, e cila është edhe mbretëresha e bukurisë së Kosovës, finaliste në Miss Universe për vitin 2011 është vetëm një mikeshë e tij dhe asgjë më shumë.

Leo, i cili u nda nga modelja e Victoria's Secrets Erin Heatherton vitin e shkuar, është fotografuar me bukuroshen shqiptare.

Dreshaj, nga ana e saj, tha për 'E! News' se ajo dhe DiCaprio janë vetëm miq. Pasi dështoi në kandidaturat për Oscar, me rolin e Djangos, Leonardo duket se po kalon disa ditë pushimi pranë bregdetit.

Në fotografitë e publikuara së fundmi, Leonardo duket i relaksuar në ballkonin e apartamentit ku po qëndron krah Afërditës, si dhe duke pushuar me miqtë e tij.
Dreshaj, nga ana e saj, tha për 'E! News' se ajo dhe DiCaprio janë vetëm miq. Pasi dështoi në kandidaturat për Oscar, me rolin e Djangos, Leonardo duket se po kalon disa ditë pushimi pranë bregdetit.

KOMENTE