Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Çmendet Dublini nga brazilianet
English

"Çmendet" Dublini nga brazilianet

Adrianna Vieria u ka ofruar irlandezëve një pamje sensacionale ndërsa së bashku me Miss Carnavalet e Irlandes Jennifer Arayjo dhe Vanessa Froto janë shfaqur në rrugët e Dublinit.

Ky imazh padyshim paralajmëron shumë për karnavalet. Brazilianet kanë një aftësi të jashtëzakonshme për të bërë që samba të shpërthejë duke mahnitur dhe ngritur adrenalinën te të pranishmit.

KOMENTE