Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Grammy Awards 2013, bukuri dhe xhelozi (VIDEO)
English

Grammy Awards 2013, bukuri dhe xhelozi (VIDEO)

Është mbyllur edhe ceremonia e 55-të e ndarjes së çmimeve, një prej festave më të mëdha që realizohet në Los Angeles.

Grammy Awards, përfshiu modele, këngëtarë, aktorë dhe shumë artistë të tjerë të cilët krijuan një atmosferë të paharrueshme për pjesëmarrësit por pa përjashtuar kishte patur dhe xhelozira të cilat nuk mund të viheshin re pa patur një sy të mprehtë prej vëzhguesi në të tilla ceremoni.
Videoja e mëposhtme sjell një pjesë të yjeve që morrën pjesë në këtë ngjarje madhështore
1656

KOMENTE