Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Nëse fitoni kupën do të keni një javë Seks Falas
English

Nëse fitoni kupën do të keni një javë Seks Falas

"Në rast se fitoni kupën e Afrikës kundër Burkina Faso, përveçse parave prestigjit do të keni dhe një javë seks falas".

Ky ka qënë komunikimi për futbollistët e Nigerisë, nëse fitojnë kupën. premtimi si dhuratë ka erdhur nga kreu i sindikatës së prostitutave, i cili thekson se do të kenë pa përjashtim të gjithë futbollistët një javë seks falas me prostitutat më të paguara.

" Ky është verësimi jonë më i mirë. Por kjo vlen vetëm nëse fitojnë, nuk mjafton të arrijnë në finale”, ka thënë një përfaqësuese e sindikatës".

KOMENTE