English

Modelja Danielle O’Hara, tregon gjoksin pas heqjes së implantit (FOTO)

Ajo luftoi shkëlqyeshëm vitin e kaluar pas një operacioni urgjent për heqjen e implanteve nga gjoksi i saj, pasi rezultoi me një mpiksje të gjakut.

Por përsëri pas një viti Danielle O’Hara tregon trupin e saj në formë të përkryer gjatë pushimeve me dy djemtë dhe nënën e saj pasi bashkëshorti Jamie O'Hara ishte i zënë me punë dhe nuk mund të shijojë pushimet me familjen.

Modelja glamur tregon foto nga ditët e saj të pushimeve dhe në një intervistë ajo është shprehur se duhet të mësohem me trupin e vërtetë që kam, pasi kalova një stres tepër të rrezikshëm që kurrë nuk do doja të përsëritej.

KOMENTE