Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
23 vjeçarja seks me qenin në mes të rrugës
English

23 vjeçarja seks me qenin në mes të rrugës

Syte po na shohin shume por dhe veshet po na degjojne gjera te çuditshme.

Kara Vandereyk u arrestua nga policia në kushtet e flagrancës, pasi ishte duke bërë seks në mes të rrugës me qenin e saj tip pit bull.

Policet ne Los Angelos ishin njoftuar nga fqinjet e vajzes te cilet kishin pare kete situate jonormale.

Kur policia mbërriti në vendin e ngjarjes, e gjetën gruan gjysmë të zhveshur dhe thuajse pa ndjenja përtokë.

Policia nuk ben te ditur arsyet sipas deshmise se saj.

KOMENTE