English

Irina Shayk, dështon në prezantimin e këpucëve (FOTO)

Ajo ka nisur prezantimin e një marke të re spanjolle Xti, për këpucë dhe sandale.

Ndërkohë që 27 vjeçarja e dashura e futbollistit të Real, Christiano Ronaldo, Irina Shayk është përpjekur që fokusimi të jetë te sandalet dhe këpucët e kësaj marke, të gjithë janë fokusuar te trupi i saj.

Raportet vijnë nga diskutimet online dhe në media se trupi i saj bie më shumë në sy se atë çka ajo prezanton.

Edhe pse sulmuesi i Real Madridit është një nder meshkujt me fat për të patur në krah bukuroshen ruse, ai mund të jetë ndier në nervozizëm kur ajo shihet në një përqafim pune, me mashkullin kubanez Juan Betancourt gjatë prezantimit të këpucëve.

KOMENTE