Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Smartphonë pa prekje. Teknologjia më e re (VIDEO)
English

Smartphonë pa prekje. Teknologjia më e re (VIDEO)

Një teknologji e re së shpejti do të lulëzojë lidhur me telefonat me prekje.

Kontakti kapacitiv lejon përdorimin e më shumë se një gishti njëherësh në përdorimin e një smartphone ku është cilësuar si shoferi kryesor në popullaritetiv smartphone.

Spencer Kelly zbulon se 2014 mund të jetë viti kur touchscreens do të reagojnë në tre dimensione dhe që nuk kërkojnë as prekje për të kaluar nga njëri veprim në tjetrin por thjesht do të jetë me ndjeshmëri.
Për të kuptuar më tepër shihni videon e mëposhtme:
1697

KOMENTE