Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Arrestohet shqiptari me 7.4 kg heroinë
English

Arrestohet shqiptari me 7.4 kg heroinë

Shqiptari ishte nisur nga Greqia drejt Italisë me synimin për të shitur lëndën narkotike, e cila sipas policisë do të sillte një fitim prej 1 milion e gjysëm euro.

Por fati i tij është bllokuar në portin e Anconas në Itali ku policia pas kontrollit ka gjetur të fshehur në makinën e shqiptarit një sasi droge e llojit heroinë prej 7.4 kg.

Shqiptari u arrestua dhe dërgua në ambientet e paraburgimit nën akuzën e trafikut ndërkombëtar të drogës ndërsa heroina dhe mjeti u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

KOMENTE