Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Devolli dhe historitë e tij të pazbuluara (VIDEO)
English

Devolli dhe historitë e tij të pazbuluara (VIDEO)

Devolli Djepi qe Perkundi Devollinjte Dokumetari origjinal i Fuat Memeli
Skenari dhe regjia: Fuat Memeli
Operator: Ilir Bucpapaj
Montazhi:Xhelil Aliu
Filmi u ralizua me mbështetjen e bizesmenit devolli Myfti Lulo Qershor 2008.

Dokumentari "Devolli Djepi që Përkundi Devollinjtë" flet për historinë, kulturën,letersinë, arsimin,etj…
Ndiqni dokumentarin për të kuptuar këtë zonë me pasuri tepër të çmueshme.
1705

KOMENTE