Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Nikolin Prenga, ekzekutohet me breshëri automatiku
English

Nikolin Prenga, ekzekutohet me breshëri automatiku

Nikolin Prenga, ekzekutohet me breshëri automatiku mbrëmjen e djeshme dhe si pasojë e plagëve të marra nuk arrin të mbijetojë edhe pasi u dërgua menjëherë në spital.

Nikolin Prenga, ishte miku i vrasësit të komisarit të Krujës, Gani Malushit. Ai u vra në një pritë në Spitallë të Durrësit, natën e së dielës, rreth orës 20.45 teksa lëvizte me automjetin e tij tip BMW me targa të huaja.

Prenga ishte akuzuar si bashkëpunëtor në vrasjen e Gani Malushit nga Prokuroria e Durrësit dhe dënuar nga Gjykata e Shkallës së Parë, po më pas fitoi pafajësinë në Apel.

KOMENTE