English

PSY. Koreani me këngën e tij "Gentleman" (VİDEO)

Pas suksesit te tij boteror me videoklipin "Gangnam Style" tashme kengetari korean ka hedhur te shtunen ne mengjes per publikun videoklipin e tij te ri "Gentleman".

Menjehere ajo ka patur klikime te shumta dhe njekohesisht dhe pelqime per kengen e re. Ai shpreson qe te arrije po aq sukses sa me "Gangnam Style".
Ndiqni videon:
1738

KOMENTE