Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Catherine Zeta-Jones, në klinikë për trajtimin e sëmundjes së saj
English

Catherine Zeta-Jones, në klinikë për trajtimin e sëmundjes së saj

Catherine Zeta-Jones është kontrolluar në një klinikë për herë të dytë, lidhur me trajtimin per çrregullim bipolar, konfirmoi për Page Six natën e fundit zedhenesja e saj.

Aktorja 43-vjeçare aktorja dhe gruaja e "Wall Street", Michael Douglas dje shkoi në një qendër trajtimi qe nuk behet e ditur, ku ajo pritet që të qëndrojë për 30 ditë.

Më parë, Catherine ka thënë se është e angazhuar ne menre periodike për shëndetin e saj në një mënyrë optimale.

Zeta-Jones kishte kërkuar ndihmë në vitin 2011, kur ajo shkoi në një spital në Nju Kanaan, dhe ka marrë trajtim shëndetësor-mendor për të ndihmuar veten e saj ne përballimim e traumave personale, e cila përfshinte betejen kunder kancerit qe burri i saj Douglas po zhvillonte. Ajo ishte teper e stresuar dhe pasojat e stresit dhane simptomat e para per Jones.

Catherine ka marre vendim për të kontrolluar shendetin e saj mendor përmes nje qendrimi te shkurter ne klinike. Zeta-Jones ishte parë në publik per here te fundit në 22 prill, kur ajo morri pjese ne mbremjen Gala ne 40 vjetorin e Chaplin Award në Linkoln Center me burrin e saj.

Burime Familjare thone, se "Michael është jashtëzakonisht mbështetës i Katerinës."

KOMENTE