English

Aksidentohet diplomati polak në Tiranë

Paraditen e sotme mësohet se në zonën dhe vendin e quajtur Mullet, në Tiranë është aksidentuar një diplomat nga Polonia.

I aksidentuari, që nga policia u identifikua si Mishel Pirei, 28 vjeç, ishte duke udhëtuar me motorr ku dhe është përplasur nga një automjet.

Menjëherë është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore.
Policia është duke hetuar për aksidentin.

KOMENTE