Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Dasma madhështore e princeshës së Suedisë (VIDEO)
English

Dasma madhështore e princeshës së Suedisë (VIDEO)

Një ceremoni e thjeshtë por tepër madhështore dhe që përcjell dashuri, është zhvilluar në Stokholm.

Princesha e Suedisë, Madeleine dhe partneri i saj, biznesmeni Christopher O'Neill, janë martuar në Stokholm.

30-vjeçarja, e cila është e katërta në radhë për fronin, u takua me Z. O'Neill në Nju Jork dy vjet më parë.

Rreth 500 mysafirë ishin të ftuar në ceremoninë e dasmës zhvilluar në Pallatin Mbretëror në Stokholm.
1785

KOMENTE