Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Dhe çokollatat përmbajnë xhelatinë prej mish derri
English

Dhe çokollatat përmbajnë xhelatinë prej mish derri

KUJDES kur bleni çokollata si Mars, Snickers!

Nje mesazh i rëndësishem nga Dr. Zakir Naik!

Kontrolloni pjesën e pasme, nëse në të gjendet kjo shenjë si në foton në krah(një pikë e kuqe brenda një katrori) atëhere çokollata ka përbërës xhelatine e prodhuar nga mishi i derrit.

Kjo për të gjithë ata që nuk e hanë mishin e derrit.

KOMENTE