Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Motra 9 vjeçare vret me armë aksidentalisht vëllain 10 vjeçar
English

Motra 9 vjeçare vret me armë aksidentalisht vëllain 10 vjeçar

Ditën e djeshme në spitalin e Kuksit mbërriti i pajetë trupi i 10 vjeçarit me iniciale E. I..

Policia u vu në ndjekje të kësaj çështje për zbardhjen e shkaqeve të vdekjes së 10 vjeçarit.

Sipas të dhënave të policisë, mësohet se 10-vjeçari po luante me motrën e tij 9-vjeçare në shtëpinë e tyre në Shikaj të komunës Malzi në Kukës.

E motra kishte marrë armën e gjyshit, e cila ishte e mbushur, dhe qëlloi aksidentalisht mbi vëllanë duke e lënë të vdekur në vend.

Pas këtyre konstatimeve, mësohet se gjyshi i tyre e kishte armën me leje dhe tashmë kanë nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

KOMENTE