Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Jozefina Topalli thyen heshtjen pas-zgjedhore: Falënderim dhe mirënjohje për çdo militant
English

Jozefina Topalli thyen heshtjen pas-zgjedhore: Falënderim dhe mirënjohje për çdo militant

Më në fund Kryetarja e Kuvendit popullor Jozefina Topalli thyen heshtjen pas-zgjedhore përmes një statusi postuar në Facebook.

"“Falënderim dhe mirënjohje për çdo militant, anëtar, simpatinzant e votues të Partisë Demokratike. Falënderim dhe mirënjohje për mundin, përkushtimin dhe përgjegjshmërinë absolute me të cilën mbrojtët alternativën dhe votën tonë", shkruan nënkryetarja e PD-së Jozefina Topalli.

Por njëkohësisht dhe deputetja e qarkut të Fierit, Mesila Doda me anë të një mesazhi në Facebook, i ka bërë thirrje mbështetësve të PD-së për reflektim, duke e cilësuar këtë si momentin më të vështirë që pas vitit 1997.

KOMENTE