Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Humbin jeten 3 pjesëtarë të familjes Mançellari në aksin rrugor Gjirokastër-Tepelenë
English

Humbin jeten 3 pjesëtarë të familjes Mançellari në aksin rrugor Gjirokastër-Tepelenë

Në aksin rrugor Gjirokastër-Tepelenë ka ndodhur nje aksident i rëndë, ku humbën jetën 3 persona.

Polica ka bërë identifikimin e viktimave, që gjetën vdekjen në makinën që mori zjarr mbasi u përplas me bordurën e rrugës në aksin Gjirokastër-Tepelenë. Ata janë 3 pjesëtarë të familjes Mançellari. Dy nga vikamat janë babë e bir, Luan dhe Laurent Mançellari, 62 dhe 28 vjeç, ndërsa i treti është vëllai i Luanit, Faik Mançellari 57 vjeç. Tre viktimat janë banorë të Qafë Gjashtës në Gjirokastër.

Sipas të dhënave të para, bëhet fjalë për një automjet të markës “Fiat Punto” , me targa greke, e cila u përplas fillimisht me bordurat anësore të rrugës dhe më pas shpërtheu në flakë.

KOMENTE