Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Iftari për Ramazanin sjell Ramën dhe Topallin në një tavolinë
English

Iftari për Ramazanin sjell Ramën dhe Topallin në një tavolinë

“Me Linden në iftarin e shtruar nga Komuniteti Musliman. I uroj lehtësi çdo besimtari e mbarësi gjithë komunitetit".

Përshkrimi poshtë fotos së publikuar nga kryeministri i ardhshëm z. Rama në rrjetin social Twitter, ku Komuniteti Mysliman shtroi iftar me rastin e nisjes së muajit te shenjtë të Ramazanit, duke ftuar personalitete të njohura të politikës dhe besimit fetar.

Në tryezë vihet re dhe kryeparlamentarja Jozefina Topalli, e cila nuk është shprehur për këtë rast. Sot paradite, kryeparlamentarja ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë. Ky është muaji i mirësisë dhe dashurisë për të tjerët, shkruan Topalli në Facebook.

KOMENTE