Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Lady Gaga, shokon të gjithë(VIDEO)
English

Lady Gaga, shokon të gjithë(VIDEO)

Jemi mësuar ta shohim ekstravagante në ekstremitet. Edhe këtë herë Lady Gaga ka habitur të gjithë me fotot e saj, gjë që e bën atë mjaft të lumtur.

Ajo ka pozuar për revistën V, lakuriq ku vetëm me duar ka mbuluar modestitë e saj.

Paparacëve nuk i kanë shpëtuar dhe foto të tjera tepër ekstravagante madje edhe në publik.

Një video e çuditshme e cila besohet të jetë pjesë e punës promovuese është hedhur online.

Foot në krah dhe video paraqesin "çudirat e Lady Gaga-s"
1842

KOMENTE