Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Levan-Tepelenë, plagosen 3 persona të një familje
English

Levan-Tepelenë, plagosen 3 persona të një familje

Në aksin rrugor Levan-Tepelenë, si rezultat i një aksidenti të rëndë janë plagosur 3 persona të një familje.

Sipas policisë tre të plagosurit janë babai, nëna dhe djali i tyre 5 vjeç, të cilët udhëtonin me motor, i cili është përplasur me bordurën e rrugës.

Ngjarja ka ndodhur rrth ores 13:00 në vendin e quajtur Varbobo. Familjarët janë transportuar menjëherë në spitalin e Fierit, nga bëhet me dije se, kryefamiljari Sabri Troka ndodhet në gjendje më të rëndë, ndërsa gruaja dhe djali kanë marrë plagë më të lehta.

KOMENTE