English

Levan-Tepelenë, plagosen 3 persona të një familje

Në aksin rrugor Levan-Tepelenë, si rezultat i një aksidenti të rëndë janë plagosur 3 persona të një familje.

Sipas policisë tre të plagosurit janë babai, nëna dhe djali i tyre 5 vjeç, të cilët udhëtonin me motor, i cili është përplasur me bordurën e rrugës.

Ngjarja ka ndodhur rrth ores 13:00 në vendin e quajtur Varbobo. Familjarët janë transportuar menjëherë në spitalin e Fierit, nga bëhet me dije se, kryefamiljari Sabri Troka ndodhet në gjendje më të rëndë, ndërsa gruaja dhe djali kanë marrë plagë më të lehta.

KOMENTE