Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
49 vjeçari operon scrotumin e tij 59.9 kg (FOTO dhe VIDEO)
English

49 vjeçari operon scrotumin e tij 59.9 kg (FOTO dhe VIDEO)

Momenti më i lumtur i jetës së tij kur operoi më në fund scrotumin e tij 59.9 kg, falë një mjeku zemërmirë.

Wesley Warren Jr, 49 vjeç nga Las Vegas, ka vuajtur nga një gjendje e rrallë që quhet lymphedema scrotale e cila lejon scrotum të bymehet në përmasa gjigande.

Hidhërimi i tij filloi 5 vjet më parë kur ai u zgjua me një dhimbje në ijet e tij cila u rrit në mënyrë të qëndrueshme dhe më keq ndikoi në rritjen e scrotum të tij gjatë nëntë muajve të ardhshëm.

Ai nuk ishte në gjendje të ecte dhe filloi të bëhej pjesë e abuzimit kur dilte në publik.

Penisi i tij u varros aq thellë në rritjen anormale sa ai u detyrua të urinojë në veten e tij dhe u detyrua të kthejë bluzat me kokë poshtë dhe ti përdorë si pantallona.
Në një fazë ai u bë kaq i dëshpëruar sa ai konsideroi shitjen e testikujve të tij në eBay për të paguar për një operacion për ti hequr ato.

Për fat të mirë, mjeku nga California Dr Joel Gelman pati mëshirë për z Warren dhe ranë dakord për të kryer operacionin 13-orëshe pa para.
Fotot tregojnë pamje nga procedura, e cila është kryer më 8 prill, nga Dr Gelman dhe tre mjekë të tjerë.
Mjekët hoqën inde të tepërta dhe pastaj tërësisht e rindërtuar scrotumin e tij.

Në fillim z. Warren ishte dhe pak i pakënaqur pasi penisi i tij u la shumë i vogël dhe se ai nuk do të ishte në gjendje të kishte mardhënie me një femër, por tashi ai e ka kuptuar se operacioni ishte më i rëndësishëm dhe se ndihet optimist se në të ardhmen mund të bëjë operacion për rritjen e penisit.

Këto lloj situatash ndodhin në Afrikë dhe Azinë Juglindore, për shkak të kushteve të rënda higjenike dhe shkaktohet nga parazitët e shumtë dhe infeksionet që merren prej tyre.
1857

KOMENTE