Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ukraine's Got Talent. Kërcimi që përloti të gjithë (VIDEO)
English

Ukraine's Got Talent. Kërcimi që përloti të gjithë (VIDEO)

Një performancë e shkëlqyer që la pa fjalë publikun dhe jurinë ukrainase.
Një kërcim që përloti të gjithë dhe që po bëhet hit në internet e çiftit ukrainas në Ukraine's Got Talent.

Ndiqni videon nën muzikën e dëshirueshme të dashurisë "Je t'aime"
1883

KOMENTE