Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kanye West duke bërë bujë jo vetëm me këngët (VIDEO)
English

Kanye West duke bërë bujë jo vetëm me këngët (VIDEO)

Kanye West, është duke bërë shumë bujë jo vetëm me këngët e reja, albumin “Yeezus” , por edhe me ndodhitë e fundit në jetën personale.

Pas lindjes së vajzës së vogël, mosshfaqjes së Kim në publik, ndarjes nga jeta të gjyshit të tij, e shumë të tjera, 36-vjeçari është rikthyer duke dhënë një intervistë ekskluzive për BBC News.

Krahas faktit se shprehu pëlqimin e tij për disa nga këngët e Lady Gagas, ai shpjegoi se për mendimin e tij Gaga nuk e ka idenë se çdo të thoshte fjala kamer.

Pasi la pas komentet rreth kolegëve të tij, Kanye u përqëndrua tek shpjegimi i titullit të këngës “I Am a God” ose ndryshe “Unë jam një Zot”, këngë kjo e cila është pjesë e albumit “Yeezus”.

Shumë nga fansat dhe persona të ndryshëm e kishin kritikuar për këtë këngë, pasi sipas tyre ai i jep vetes më shumë rëndësi se sa duhet, duke e krahasuar veten me Zotin.

Por Kanye shpjegon se fjala “Zot ” ishte më e përshtatshmja e mundshme, pasi në qoftë se kjo fjalë do të zëvendësohej nga : “Unë jam një gangster”, përsëri opinionet dhe komentet negative do të mbizotëronin.
1896

KOMENTE