Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Plagosje me armë te “21 Dhjetorit”
English

Plagosje me armë te “21 Dhjetorit”

Dy të rinj u plagosën në mbrëmje tek zona e “21 Dhjetorit” në Tiranë. Ngjarja ndodhi afër një kazinoje dhe sipas policisë, dy të rinjtë, Ndriçim Boka 22-vjeç dhe Klodian Shabani 25-vjeç kanë qëlluar me armë ndaj njëri-tjetrit rreth orës 20.00.

Dy të rinjtë u dërguan në qendrën e traumës në Spitalin Ushtarak të Tiranës, ku ndodhen në gjendje të rëndë.

Policia nisi menjëherë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes që solli edhe plagosjen e të rinjve.

KOMENTE