English

Plagosje me armë te “21 Dhjetorit”

Dy të rinj u plagosën në mbrëmje tek zona e “21 Dhjetorit” në Tiranë. Ngjarja ndodhi afër një kazinoje dhe sipas policisë, dy të rinjtë, Ndriçim Boka 22-vjeç dhe Klodian Shabani 25-vjeç kanë qëlluar me armë ndaj njëri-tjetrit rreth orës 20.00.

Dy të rinjtë u dërguan në qendrën e traumës në Spitalin Ushtarak të Tiranës, ku ndodhen në gjendje të rëndë.

Policia nisi menjëherë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes që solli edhe plagosjen e të rinjve.

KOMENTE