Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Rita Ora injekton vitamin B12 për të mbajtur trupin në formë
English

Rita Ora injekton vitamin B12 për të mbajtur trupin në formë

Ajo jeton një jetë si një popstare ndërkombëtare dhe sigurisht aspak nuk është e çuditshme për të parë Rita Orën në një stil jetese të re për të mabjtur gjithmonë trupin e saj në nivelin e duhur energjik.

Fotot në krah janë postuar nga miku i saj Emily Rose duke treguar atë se si injekton vitaminë B12 për të mbajtur trupin dhe mendjen në formë.

Marrja e kësaj vitamine është e rekomanduar për të gjithë ata që vuajnë nga letargjia, lodhja, ndjenja të zbehta, nga ata që nuk mbushen me frymë si rezultat i uljes së oksigjenit në gjak.

Trajtim me injeksione të vitaminës B12 kanë bërë Madonna, Justin Timberlake, Katy Perry dhe Justin Bieber.
Victoria Beckham ka thënë gjithashtu se ajo ka marrë gjatë secilës prej shtatzënive të saj.

KOMENTE