Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bernard Çaushaj, ka përballë 3 emra që do ta zëvendësojnë
English

Bernard Çaushaj, ka përballë 3 emra që do ta zëvendësojnë

Policia e Tiranës pritet që në vazhdim të ndryshimeve, të emërojë dhe drejtorin e ri në vend të Bernard Çaushaj.

Tre emra paraqiten si kandidatët më të mundshëm që vijnë nga Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit, ku dy prej tyre kanë qenë drejtorë policie më parë, ndërsa i treti ka qenë pjesë e strukturave të krimit të organizuar.

Emrat e përfolur deri më tani janë: Ardian Cipa, Altin Qato dhe Sokol Bizhga, por ende nuk është bërë asgjë zyrtare.

KOMENTE