English

Fatos Nano në gjendje të rëndë shëndetësore

Një incident i ndodh ish-kryeministrit Fatos Nano ditën e sotme, në zonën e Tiranës se Re në kryeqytet.

Ai duke shëtitur me bashkëshorten e tij Xhoana Nano, makinës i shpohet goma. Në këto momente z.Nano del nga makina, që dallohej qartë që mezi e mbanin këmbët, në të mijtën e sekondëst vjen karrotreci dhe transporton makinën e ish-kryeministrit. Nga burimet e portalit Index.al njoftohet se z.Fatos Nano ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Këtë lajm e konfirmuan dhe qytetarët që u ndodhën në vendngjarje./standardi.info

KOMENTE