English

Humb kontrollin e mjetit dhe vret 13 persona dhe 70 të tjerë plagosen (VIDEO)

Një shfaqje në Meksikë kthehet në një tragjedi të vërtetë.

Një kamion përbindësh ka dalë nga kontrolli i duarve të shoferit dhe ka përfunduar në mes të audiencës që po ndiqnin shfaqjen e tij i cili ecte mbi një grumbull makinash duke vrarë 13 persona dhe plagosur mbi 70 të tjerë.

Ndiqni videon për të parë tmerrin që kanë përjetuar njerëzit.

1912

KOMENTE