English

Lady Gaga me albumin e saj të ri (FOTO)

Pas shumë përpjekjesh dhe mjaft vështirësish në punë ajo është duke përfunduar albumin e saj të tretë ARTPOP.

Pa make-up, Lady Gaga u pa të dielën duke hyrë në studion në Los Angeles e veshur me një stil që nuk është i saj.

27-vjeçari gjithashtu kishte bërë dhe flokët e saj extensions duke i mbledhur në një bishtalec të çrregullt.

ARTPOP, zyrtarisht do të dalë në 11 nëntor. Vitin e ardhshëm Gaga është përfolur se do të ketë disa role të ndryshme në filma mjaft të goditur.

KOMENTE