Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Lady Gaga me albumin e saj të ri (FOTO)
English

Lady Gaga me albumin e saj të ri (FOTO)

Pas shumë përpjekjesh dhe mjaft vështirësish në punë ajo është duke përfunduar albumin e saj të tretë ARTPOP.

Pa make-up, Lady Gaga u pa të dielën duke hyrë në studion në Los Angeles e veshur me një stil që nuk është i saj.

27-vjeçari gjithashtu kishte bërë dhe flokët e saj extensions duke i mbledhur në një bishtalec të çrregullt.

ARTPOP, zyrtarisht do të dalë në 11 nëntor. Vitin e ardhshëm Gaga është përfolur se do të ketë disa role të ndryshme në filma mjaft të goditur.

KOMENTE