English

26 vjeçari pret fëmijë nga e dashura dhe nëna e të dashurës

Kjo histori ka ndodhur në Britaninë e Madhe dhe është një histori e denje për film. ( Në fakt një film i tillë, “Il laureato”, është xhiruar që në vitin 1967)

Një 26-vjeçar është tronditur kur ka marrë vesh që edhe e dashura e tij edhe e mamanë e vajzës ishin të dyja shtatëzën me këtë djalë. Ngjarja ka ndodhur para pak kohësh, por vetëm këto ditë djali ka marrë vesh që kishte lënë shtatzënë nënë e bijë. Historia është botuar në faqen e "The Sun" raporton shekulli online.

“Jam 26 vjeç dhe para tete muajsh kam njohur një vajze 24-vjeçare, me te cilën ndanim miq te përbashkët. Qe atëherë jemi frekuentuar shume shpesh, por që kur më tha që kam mbetur shtatzëne, me ka ikur dëshira për të bërë seks me të. Një natë, -vazhdon tregimin djali 26-vjeçar-, desha të shkoja në shtëpinë e saj, ndërsa ajo nuk ishte. Në vend të saj u takova me të ëmën, me të cilën aty për aty lindi një pasion i papërballueshëm. Jam shumë i tronditur nga kjo gjendje, sepse nuk di si mund të përballoj të dy fëmijët”, tregon djali.

KOMENTE