Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Elefanti që kërkon të hajë nusen në ditën e dasmës (VIDEO)
English

Elefanti që kërkon të hajë nusen në ditën e dasmës (VIDEO)

Dita e madhe e dasmës për një një nuse u bë edhe më e paharrueshme kur një elefant "pushtoi" ceremoninë e dasmës duke vënë kokën e saj në gojën e tij.

Pasi grua australiane lidhi nyje në vendpushimin tajlandez Phuket, ajo eci nëpër park deri te miqtë ekzotikë të paftuar.

Por kur ajo ishte disa metra larg, elefant indian tre-vjeçar mbështolli feçkën e tij rreth saj dhe e tërhoqi drejt gojës së tij.
Shihni videon magjepsëse...
1923

KOMENTE