Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Video e tmerrshe e një vajze të droguar. Ajo reagon si një përbindësh (VIDEO)
English

Video e tmerrshe e një vajze të droguar. Ajo reagon si një"përbindësh" (VIDEO)

Video e mëposhtme është publikuar jo më shumë se 24 orë më parë ku tregon një vajzë nëpër rrugët e Nju Jorkut e cila nën efektin e drogës reagon si një"kafshë".

Video është publikuar nga faqja e internetit " LiveLeak " dhe ka shokuar shikuesit me veprimet e vajzës së droguar.

Në bazë të veprimeve që vajza bën gjykohet se ajo ka përdorur një lloj të ri droge që quhet droga "Krokodil" dhe kjo po sjell njëshqetësim dhe frikë të madhe stafin mjekësor në SHBA pasi ajo shkakton efekte anësore të tmerrshme, duke gërryer apo ngrënë mishin e përdoruesit.
1924

KOMENTE