Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pini kafen dhe përkëdhelni macen, por mos u mërzitni nga radhët e gjata(VIDEO)
English

Pini kafen dhe përkëdhelni macen, por mos u mërzitni nga radhët e gjata(VIDEO)

Një kafe në Paris i ofron klientëve mundësinë për të përkëdhelur një mace ndërsa qëndrojnë për të pirë kafenë.

Janë 12 mace në gatishmëri për të ndihmuar ata që dashurojnë kafenë të çlodhen dhe kënaqen në maksimum. Pronari e miratoi këtë ide e cila ka origjinën në Japoni.
1931

KOMENTE