Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Horror Halloween. Skeleti i vdekjes fluturon mbi kokat e njerëzve (VIDEO)
English

Horror Halloween. Skeleti i vdekjes fluturon mbi kokat e njerëzve (VIDEO)

Festa e Halloween po bëhet gjithnjë e më e popullarizuar rdhe në ato vende që nuk është festuar më parë ku futet dhe vendi ynë.

Ndërkohë që përgatitjet kanë filluar një rast i pazakontë ka ndodhur në Amerikë ku një 44 vjeçar ka krijuar një skelet me krahë që simbolizonte vdekjen, që më pas e ka realizuar të fluturojë përmes një telekomande.

Skeleti i vdekjes fluturonte lart rreth 200 metra në një zonë të banuar duke krijuar panik te ata që u vinte pranë.

Tom Mabe, krijuesi i lojës së tmerrshme tregon se lodra vihet në punë përmes një pult kontrolli të helikopterit, dhe se ajo shkon ku janë njerëzit duke i trembur atë.
Kënaqësia është tepër e madhe dhe shpresojmë që ditën e Halloween të kemi sa më shumë kënaqësi, shprehet Mabe.
1937

KOMENTE