Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Miranda Kerr ndahet nga bashkëshorti
English

Miranda Kerr ndahet nga bashkëshorti

Pas 3 vite martesë dhe 6 vite lidhjeje dhe me një fëmijë në mes ndahet në mënyrë miqësore çifti Orlando Bloom dhe Miranda Kerr.

Orlando Bloom tha se "jeta është një mister, ju e dini. Ajo nuk punon gjithmonë në mënyrën që ju dëshironi. "

36-vjeçari britanik dhe aktorja 30-vjeçarja modelja Australiane, kanë qenë së bashku për gjashtë vjet dhe kanë një djalë dy-vjeçar së bashku. Dyshja lëshoi ​​një deklaratë për të premten.

“Pavarësisht përfundimit të martesës, ata vazhdojnë ta duan, mbështesin dhe respektojnë njëri-tjetrin”, lexohet në komunikatën e përfaqësuesit të Bloom.

KOMENTE