English

28-vjeçari humb jetën në aksin dytësor Porodinë-Vinçan në Korçë

Rreth orës 21:30 në aksin dytësor Porodinë-Vinçan në Korçë, një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme.

Sipas policisë i riu rreth 28-vjeçar ka qenë duke udhëtuar me motor, por ka humbur kontrollin dhe ka rënë nga një urë.


Përplasja ka qenë fatale për 28-vjeçarin, i cili ka humbur jetën pa mundur të marrë ndihmën mjekësore. Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit si dhe të identifikojë viktimën.

KOMENTE