English

Makina përplas te Selvia në Tiranë 2 të mitur

Pasditen e djeshme te rruga e Dibrës në Tiranë te vendi i quajtur pranë selvisë, makina e cila ka ikur më pas pa ndaluar fare ka përplasur dy të mitur që po ecnin me biçikleta.

Dy të miturit 16 dhe 11 vjeç fatmirësisht nuk kanë marrë dëmtime por janë dërguar në spital për kontrollet e nevojshme.

Ndërkohë policia e mbërritur në vendngjarje po pheton mbi kapjen e shoferit.

KOMENTE